Thursday, March 16, 2023

רה״מ נתניהו ורעתו מגיעים לחתונה של מיסיונר נוצרי חנניה נפתלי. / PM Netanyahu Attends Christian Missionary Hananya Naftali's Wedding.

כ״ג אדר תשפ״ג
English below.

לפני חודשיים מסיונר נוצרי ידוע חנניה נפתלי התחתן. סליחה. יש אומרים שהוא הפסיק את פעילויות כאלה. הוא התחרט בפני הציבור? הוא התנצל? אם כן, אני לא קיבלתי את ההודעה על כך.

ג׳ואל רוזנברג המשיחי (נוצרי) הגיע לחתונה. כך גם כריס מיטשל, ראש לשכת המזרח התיכון של רשת השידור הנוצרית [CBN]. הומאן חלילי, איראני-אמריקאי שהתנצר. המיסיונר הידוע חיים מלספין מהמרכז לקידום העליה לארץ גם היה שם.

ג׳וסף מגן היה שם גם כן. מגן הוא המייסד של Kehila.org (קהילה) פורטל חדשות ומידע מקוון לקהילה המשיחית/נוצרית בישראל.

בושה גדולה היא כל היהודים שהגיעו: רה״מ נתניהו, רעייתו, ויו"ר הכנסת אמיר אוחנה.

ללא קשר לטענתו של חנניה נפתלי שהוא הפסיק את הפעילות המיסיורית שלו עם יהודים, נוכחותם של חברי ממשלה אלו בעצם מציגה תמיכה של משיחיים, מיסיונרים נוצרים אחרים ופעילותם.

יש אומרים שנפתלי אמר שהוא הפסיק את הפעילות המיסיורית שלו עם יהודים. אבל הוא ביטא חרטה? הוא יצא לתקן כל הנזק הוא עשה לעם ישראל ועבור כל הפעמים הקודמות שהוא "שיתף באמונתו" ביש״ו?

אשמח מאוד לדעת מי היה מסדר קדושין בחתונה. איזה רב? כומר נוצרי? יש טענה שחנניה נפתלי וגם אשתו הם יהודים על פי ההלכה. כמובן, נפתלי לא היה נמנה במניין תפילה בגלל אמונתו הנוצרית שהיא עבודה זרה כוללת כפירה שבתורה שבעל פה.

מי ההורים שלו? איך נתנו להם לפעול בישראל? הם בהחלט לא הולידו בן נוצרי מכלום.

למה אף אחד לא מבקר את ראש הממשלה? מפחדים ממנו?

בעצם אינה הפתעה חברי הליכוד לא מבקרים אותו על קשריו עם מיסיונרים נוצרים.

חברי הכנסת מהליכוד גם לשעבר וגם נוכחים, איוב קרא, יולי אדלשטיין, גדעון סער וגילה גמליאל, השתתפו בפתיחת המרכז הציוני התנ"כי העולמי של המיסיונר הנוצרי ג׳ואל בל בבשער בנימין, צפונית לירושלים.

וגם בסוכות תשע״ג (2012) אדלשטיין היה דובר מכובד בכנס מיסיונרי, למרות שחברת מועצת עיריית ירושלים לשעבר מינה פנטון הזהירה אותו עליהם.

בטבת תשס״ז (2007) יו"ר הליכוד העולמי דני דנון מינה את מיסיונר נוצרי ג׳ואל בל להתחיל את היוזמה לאחד מאמיני תנ"ך כביכול (יהודים ונוצרים) בכל העולם לעבוד עם הליכוד העולמי ל"בניית ציון".

לכן אין זה פלא שאין מכשולים ליזמות ועוד פרייקטים של הנוצרים הפועלים ביהודה ושומרון. הנוצרים פועלים חופשי ואפילו בתמיכה ועידוד של היהודים המגוררים שם.

והיהודים האלה מזדהים כשומרי תורה ומצוות. או הם לא יודעים שעוברים על מצוות או לא רוצים להודות שעוברים עליהן.

רה״מ בנימין נתניהו, שרה נתניהו, אינדיה פרסאוד, חנניה נפתלי
Hananya Naftali, India Persaud, Sara Netanyahu, PM Benjamin Netanyahuצילום מסך: כיכר שבת
The new advisor on Netanyahu's staff: "I am a Jew who loves Jesus"
Hananya Naftali, new-media advisor for PM Binyamin Netanyahu, very talented and defined by his acquaintances as a "star," as the same time, surprisingly, does not hide his faith in "oto ish" / Yoshke. 26.04.2018 (screen shot Kikar Shabbos)

סוף השבוע אני הייתי בבסיס. היה לי זמן לקרוא את התנ״ך,
לשתף את יש״ו, ולהצטלם בצורה מצחיקה.
Messianic Joel Rosenberg was there. So were Chris Mitchell, the Middle East bureau chief for the Christian Broadcasting Network [CBN]. Hooman Khalili, an Iranian-American who converted from Islam to Christianity. Missionary Chaim Malespin of the Aliya Return Center was also in attendance.

Joseph Magen wae there as well. Magen is the founder of Kehila.org, a community news and online information portal of the Messianic/Christian Community in Israel.

More embarrassing were the Jews in attendance, not the least of which were Prime Minister Netanyahu, his wife, and Speaker of the Knesset Amir Ohana.

Regardless of Hananya Naftali's claim of ceasing to missionize Jews, the attendance of these members of government was essentially an endorsement of Messianics, other Christian missionaries, and their activities.

Naftali apparently said he'd stop missionizing. But what about showing regret, and fixing any damage for all the previous times he "shared his faith," ie. proselytizing.

I would be very interested in learning who conducted the wedding. A rabbi? A Christian cleric? Both Hananya Nafatli and his wife clam to be Jewish according to halakhah (Torah Law), the only way to be Jewish. Of course, Naftali would not be allowed to be counted in a minyan (quorum of 10+ Jewish men) due to his apostate, Christian beliefs.

Who are his parents? How were they allowed to operate in Israel? They certainly did not produce a Christian son out of nowhere.

Why isn't anyone calling him or the Prime Minister out? Fear?

It actually not surprising that the Likud does not call him out for his associations with Christian missionaries.

Past and present Likud MK's Ayoub Kara, Yuli Edelstein, Gidon Sa'ar, and Gila Gamliel attended the opening of the World Biblical Zionist Center in Sha'ar Binyamin, north of Jerusalem.

Edelstein has also spoken to missionary groups, even after being warned.

In January 2007, the Chairman of World Likud, Danny Danon appointed Joel Bell to begin the initiative to unite Bible believers all over the world to work with World Likud to "build up Zion".

It is no wonder that Christian activity in Judea and Samaria do not encounter any obstacles to their endeavors. These Christians are welcomed, and even encouraged by the so-called right-wing, religious Zionist Jews in the area, for example, in the town of Brachah.

No comments:

Post a Comment