Tuesday, February 20, 2024

הכל על תיקון גלובל ומוציא שם רע נגד יהודים דתיים / All About Tikkun Global and its Slander Against Orthodox Jews

י״א אדר א׳ תשפ״ד
English below.
"זה לא איזה קונפליקט מופשט עבורנו"
The Times Of Israel (הזמנים של ישראל): מפנים את הלחי השנייה להסתה של יהודים קיצוניים, המון נוצרים מגיעים לישראל
משלחות ומסעות סולידריות של מאות תומכים מכנסיות ברחבי העולם מסיירים ורואים את הקטל שחוללה חמאס תוך חיזוק הניצולים
מאת כנען לידור, 19.02.2024
איזה מתאימה התמונה בכתבה של הזמנים של ישראל. המיסיונר אריאל הייד נמצא באמצע המפגינים. ראו את התמונה להלן. אריאל הייד הוא ראש הארגון המיסיונרי המשיחי "שליחויות עץ החיים ישראל".

בסרטון זה הייד ואשתו הנכרייה מדברים על הפעילות המיסיונרית המוצלחת שלהם במהלך המלחמה:
0:21 מאז פרוץ המלחמה ב-7 באוקטובר אנו רואים פתיחות לבשורה [הנוצרית] בקרב הישראלים, אפילו במקומות שבהם היו מעוזים חזקים. בחסדי אלוהים (אותו האיש / יש״ו) הסרטון האחרון שלנו על איך לגלות תקווה נצחית בעיצומו של המשבר הזה הגיע כעת ליותר משלושה מיליון צפיות בעברית בלבד. ישראלים מרקעים רבים ושונים פנו אלינו, והזמינו ברית חדשה (ספר אגדות נוצריות)...

0:42 גם בית ספר קדם צבאי (מכינה) פנה אלינו ומה שקרה היה מדהים. בעבר שיתפנו בקבוצה דומה, אבל הם כל הזמן קטעו אותנו וחלקם אפילו התנגדו בתוקפניות לבשורה [הנוצרית]. אבל הפעם, היהודים והערבים, האלה חיילים בטירונות היו כל כך מביטים בכל מילה...
מעניין למה הם מתכוונים ב"מעוזים". אולי הם מתכוונים ליהודים שיכולים להבין את כוונתם מראש, ואינם מוכנים לסבול מעבודתם הזרה (פולחן זר/אסור) ביישוביהם. אם בני הזוג הייד ביקרו בתכנית מכינה קדם-שרות צבאי שבה יהודים וערבים לומדים יחד, אז זה אומר שהם היו באחת המכינות החילוניות הבודדות. רוב המכינות הן לתלמידים דתיים. למרות שאי אפשר להאמין במיסיונרים לכתחילה, לא היה מפתיע להחשף שהם הוזמנו על ידי מפקדים חילונים, על מנת להחליש עוד את קשר של החיילים לתורה.

קרולין הייד, אמו של אריאל ותומכת אירגונו, טוענת שהיא עצמה לא מיסיונרית. ברור שפרושה המילה הז יצירתית מאוד.

הפצת ספרי ועלוני הנצרות בעברית וביקור ביהודים חילונים הוא שיטת ניצול של הפגיעים שהוא טיפוסית מאוד של המיסיונרים.

בכתבה של ״הזמנים של ישראל״ לא נזכר שהאירוע הזה היה אמור להתחיל "עשור של אוונגליזם", ונערך בחסות ובהשתתפות יהודים משיחיים ששונאים יהודים דתיים ושמירת התורה, ושליחות לגרוםלכל יהודי שבארץ להתנצר למען מטרתם באמונתם לזרז את חזרת אלוהות השקר שלהם (אותו האיש / יש״ו). הם קוראים לכל יהודי המתנגד להם "קיצוני", או גרוע מכך, "אנטי-כריסטוס", כלומר מתנגד למשיח-שקר שלהם.

להלן רשימה של "יהודים משיחיים" שנתנו חסות ו/או השתתפו באירוע פנטקוסט 2023 (חג השבועות השקר של הנוצרים) במדרגות הדרויות הצמודות להר הבית:

קרולין הייד עוזרת ומשלמת למיסיונרים שעובדים עבור ארגון בניה. וגם יש לה ארגון משלה ששולח אותה לסיורי דיבור ברחבי ארה״ב ומביא קבוצות לסייר לישראל. היא גם מנחה תפילה מ״זבח התפילה״ של דין ביי / טומי וולר. שם היא אף פעם לא מפספסת הזדמנות להשמיץ את "הרבנים" ו"היהדות של הדתיים".
הייד אומרת שיהודים דתיים מתפללים לרוחות של רבנים מתים במירון (0:28).

הייד טוענת איך שיקרו ליהודים בנוגע לאותו האיש / יש״ו (0:47).

הייד מדברת על איך יהודים מדלגים קריאת פרק נ״ג של ישעיהו בתנ"ך.

לקרוא את האמת על כך ב״הפרק האסור" – מפריכים את תיאוריית הקונספירציה על ישעיהו פרק נ״ג.

חיים מלספין מ״הארץ המובטחת״ (מרכז החזרת עלייה באנגלית), המאכלס עולים חדשים וחיילים בודדים. הנה הסרטון האחרון שלו על "מתנחלים קיצוניים שתוקפים חברים חפים מפשע". מרכז ״הארץ המובטחת״ נתן חסות לאירוע פנטקוסט 2023.

חשוב להעיר שהייד ומלספין הם גם חברים בקהילה משיחית תיקון, ״קהילת פוריה״. אריק מורי, הוא "הכומר" של קהילת פוריה.

שני הארגונים המשיחיים הגדולים בישראל היו שותפים לאירוע, רשת המשיח [שקר] תיקון גלובל (העולמית), הכוללת סניפים גם בישראל וגם בארה״ב, והרשת המשיחית איגוד שליחויות נוצרית קישורי ישראל [FIRM] הכוללת מאות ארגונים, בתי ספר וקהילות בני מאות אלפי חברים.

אלה חברי מנהיגות תיקון...

אשר אינטראטר הוא נשיא תיקון גלובל, והוא הנחה את נטקס ננוצרי של אכילת לחם הקודש (הגוף של אותו האיש / יש״ו) באירוע פנטקוסט 23.

בסרטון הזה עם דין ביי ב-IHOP של מייק ביקל בקנזס סיטי, אינטראטר מדבר על שלושת התנאים המוקדמים לאלוהות הכוזבת שלהם, אחד מאלה הוא שהיהודים צריכים להתגייר, כלומר להתנצר (0:22) ולקרוא ליש״ו לחזור (0:59).

רון קנטור מ-ShelanuTV (טלוויזיה ״שלנו״) שמטרתו לבשר ליהודים ישראלים באמצעות הטלוויזיה העברית. להלן קטעים מגיוס תרומות לפתיחת ShelanuTV:
קנטור אומר שהמטרה של ShelanuTV היא להגיע ליהודים ישראלים.

קנטור אומר שיהודים לא יודעים שיש״ו הוא שלהם והם (ShelanuTV) ישנו את זה.

לוקחים את נשמות בני אדם.

קנטור גם המציא סיפור על איך אשתו הותקפה באכזריות על ידי מפגינים יהודיים (1:41). הוא נוסע בכל רחבי ארה״ב ומספר את הסיפור הזה כחלק מפעילות גיוס כספים שלו.
אריאל בלומנטל אומר, בראיון לטיפאני פרדו, שיש להציל יהודים מהיהדות של הרבנית:
0:22 ...חופש לעמנו היהודי לצאת מ... את יודעת, מהשקר הגדול של היהדות של הרבנים (תורה שבעל פה) אשר שמרה על העיוורון של עמנו במשך 2,000 שנה וגורם להם לשנוא את ג׳יזס ולשנוא את ישוע. הם צריכים חופש מזה.
טיפאני פרדו עובדת עבור מרכז ״ארץ מובטחת״ ו״מזבח התפילה״.

 גיא כהן כומר בקהילת משיחית ״קציר אשר״ בעכו. בסרטון זה הוא מדבר על איך היהודים הקיצוניים משתלטים על השלטון ויהודים דתיים לא משרתים בצבא, ולכן אין להם זכות להחליט כלום עבור היהודים החילונים (3:04).
0:24 ...להתנחלויות, והם אנשים משוגעים, אה, והם רוצים לכבוש את הארץ, ארץ ישראל שייכת לנו, וכל זה, אה, כדי לכבוש שטחים, אממ, כן, אני מאמין מהנהר ועד הנהר זה שייך לישראל כפי שאומר התנ"ך. אבל כל הסיפור של ישראל זה נס. אז כשננסה לכבוש את ישראל בכוחנו, נאבד אותה כי אלוהים הוא שעשה את הנס הזה...
כהן גם מבזה את המתנחלים שלא רוצים את נוכחות מיסיונרים, מציגים מצג שווא של הגישה הציונית, וגם מטעה את אחת הגישות החרדיות המעדיפה לחכות עד שיגיע המשיח לפני כיבוש ארץ ישראל.

למרבה האירוניה, נטען שהממשלה שהוא מבקר היא למעשה בצד של המיסיונרים. בסרטון זה, מנחה ארוחת הבוקר של התפילה בירושלים בשנה שעברה, ח"כ מתן כהנא (מפלגת המחנה הממתלכתי) טוען...
0:44 אופוזיציה קואליציה כולנו מסכימים. התרגשתי מאוד לשמוע היום כל חבר כנסת היום בישיבה הזו אפילו יו"ר הכנסת גינה בחריפות את מה שהתרחש לפני כמה ימים כשהיו לך הפרעות ומפגינים נגד התכנסות תפילה נוצרית במדרגות בכתל הדרומי.
בטח שזה שקר. ידוע שכל חבר כנסת לא גינה את ההפגנה נגד טקס העבודה הנוצרית והתחלת עשור הבישור הנוצרי.

לרוב חברי הכנסת, כמו רוב דוברי העברית שפת אם, אין מושג מה באמת קורה באירועים כאלה, וגם על הנצרות בכלל. הם תלויים במשתפי פעולה יהודים, שרובם דוברי אנגלית כשפת אם, לקבלת מידע.

זו הסיבה שכל כך חשוב לשתף את המידע המוצג באתר זה, כדי להודיע לישראלים ילידים על מה שקורה תחת אפיהם. מפני שלהם יש רק מעט ניסיון עם מיסיונרים נוצרים, והאסטרטגיות שלהם.

הצילום ערוך של אריה לייב בלומנטל / פלאש 90, מוצג כאן כדי להוכיח נוכחות המשתתפים באירוע בירושלים, 28.05.2023
Edited photo by Arie Leib Abrams/ Flash90, Jerusalem, Israel, May 28, 2023, displayed here to show participant attendance.

'This is not some abstract conflict for us'
The Times Of Israel: Turning the other cheek on extremist Jews’ incitement, Christians flock to Israel
Delegations and solidarity trips of hundreds of supporters from churches around the world are touring the carnage wrought by Hamas while bolstering the survivors
By Canaan Lidor, February 19, 2024
How apropos that the photo used by The Times Of Israel for its article includes Ariel Hyde smack in the middle of the protesters. Ariel Hyde is the head of the messianic missionary organization Tree of Life.

Here is Hyde and his non Jewish wife talking about their successful missionary activities during the war:
0:21 Since the war broke out on October 7th we've been seeing an openness to the gospel among Israelis, even in places where intense strongholds existed. By God's grace our recent video about how to find Eternal hope in the midst of this crisis has now reached over three million views in Hebrew alone. Israelis from many different backgrounds have contacted us, and ordered New Testaments...

0:42 A pre-army training school also contacted us and what happened there was nothing short of astonishing in the past we shared with a similar group but they constantly interrupted us and some even aggressively objected to the gospel but this time these Jewish and Arab soldiers in training were so looking in every word...
I wonder what they mean by "strongholds." Perhaps they mean Jews who can see through them, and are unwilling to tolerate avodah zarah (foreign/forbidden worship) in their towns.f the Hydes were visiting a pre-Army training school, called mechinah in Hebrew, with Jews and Arabs together, then they were at one of the few secular programs. Most mechinot are religious (Orthodox). Although we cannot take missionaries at their word, it would surprising to learn that they were invited by secular commanders, in order to further poke holes in the soldiers' already fragile connection to Judaism.

Carolyn Hyde, Ariel's mother and supporter of his ministry, claims that she is not a missionary, obviously being creative with her definition.

Publishing materials in Hebrew, and visiting secular Jews is the kind of exploitation of the vulnerable which is classic among missionaries.

What is not mentioned in the TOI article is that this event was to launch a “Decade of Evangelism,” and was sponsored by and attended by messianic Jews who hate Orthodox Jews, and Judaism, and who are on a mission to convert every Jew in Israel to Christianity, in order to hasten the return of their false deity (Yoshke). Any Jew who opposes them is called "extremist," or worse, “anti-christ.”

Here is a list of “messianic Jews" who sponsored or took part in the Pentecost 2023 event at the southern steps:

Carolyn Hyde helps with and pays the missionaries that work for her sons organization. She also has her own organization, which sends her on speaking tours around America and brings tours to Israel. She is also a prayer leader on Dean Bye / Tommy Waller’s Altar of Prayer, where she never misses an opportunity to slander “the Rabbis” and “Orthodox Judaism.”
Hyde says that Orthodox Jews worship the spirits of dead Rabbis in Meron.

Hyde claims how Jews have been lied to about Yoshke (0:47).

Hyde speaks about how Jews skip chapter 53 of Isaiah in The Bible.

You can read the truth about this in Debunking The Isaiah 53 "Forbidden Chapter” Conspiracy.
Chaim Malespin of the Aliyah Return Center, which houses new immigrants and lone soldiers, speaks about “extremist settlers who attack innocent pals.” The Aliyah Return Center was a sponsor of the Pentecost 2023 event.

It is also important to note, that Hyde and Malespin are also members of a Tikkun messianic congregation, Kehilat Poriya. Eric Morey is the “pastor” of Kehilat Poriya.

The two largest messianic organizations in Israel co-sponsored the event, Tikkun Global messianic network, which includes a branch in Israel and one in America, and the Fellowship of Israel Related Ministries [FIRM] messianic network, which include hundreds of organizations,schools and congregations which comprise hundreds of thousands of members.

Tikkun leadership includes...

Asher Intrater is the President of Tikkun Global, and he led communion at the Pentecost 23 event.

In this video with Dean Bye at Mike Bickle’s IHOP Kansas City, Intrater speaks about the three prerequisites for the of their false deity, one of those being that the Jews have to convert (0:22) and call out to Yeshu Yoshke to return (0:59).

Ron Cantor of ShelanuTV, whose purpose is to evangelize Israeli Jews through Hebrew television. Here are clips from a fundraiser to open ShelanuTV:
Ron Cantor says goal of ShelanuTV is to reach Israeli Jews

Ron Cantor says Jews don't know the Yeshu is theirs but they (ShelanuTV) are going to change that.

Taking the Souls of Men

Cantor also made up a story of how his wife was brutally attacked by protesters (1:41). He went all over America telling this story as part of his fundraising activities.
Ariel Blumenthal says, in interview with Tiffany Pardue, that Jews have to be rescued from Rabbinic Judaism:
0:22 ...freedom for our Jewish people to get out of... you know, from the great lie of Rabbinic Judaism (ie. Oral Torah) which kept our people blind for 2,000 years and makes them hate Jesus and hate Yeshu'a. They need freedom from that.
Tiffany Pardue works for the Aliyah Return Center and Altar of Prayer.

Guy Cohen is the pastor of messianic congregation Harvest of Asher in Akko. In this video, he talks about how the extremist Jews are taking over the government and religious Jews do not serve in the army, so they have no right to decide anything for the secular Jews (3:04).
0:24 ...to the settlements, and they are crazy people, uh, and they want to conquer the land, the land of Israel belongs to us, and, uh, all this, uh, to to conquer territories, um, yes, I believe from the river to the river this is belong to Israel as the Bible says. But all the story of Israel it's a miracle. So when we try to conquer Israel with our power, we will lose it because it is God who made this miracle...
Not only does Cohen he defame those settlers who reject the presence of missionaries, and misrepresent the Zionist approach, he also misrepresents one of the Haredi approaches which prefers waiting until Mashi'ah comes before conquering the Land of Israel.

Ironically, the government he criticizes was claimed to be on the side of the missionaries. In this video, the host of last year's Jerusalem Prayer Breakfast, MK Matan Kahana (State Camp Party) claims...
0:44 Coalition opposition we're all on the same page. I also was very touched to hear today every single member of Knesset today in this meeting even the Speaker of the House very strongly condemned what was taking place a few days ago when you had those riots and demonstrators against uh a Christian prayer gathering at the southern steps
Of course, this is a lie, since every member of Knesset did not condemn the protests against the Christian avodah zarah ceremony and launch of the Decade of Evangelism.

Most members of Knesset, like most all native Hebrew speakers have no idea of what is really involved with such events, let alone Christianity in general. They depend on Jewish collaborators, most of whom are native English speakers, for their information.

This is why it is so important to share this information presented on this site, so that it can get to native Israelis with little to no experience with Christians missionaries, and their strategies.

No comments:

Post a Comment